Typy mlhovišť

Nejen pro děti a dospělé, kteří touží po osvěžení po lehkém osvěžení a nemají možnost se svlažit v bazénu, ale třeba i pro vaše zvířecí miláčky nabízíme jednoduchá, ale vysoce funkční mlhoviště. Mlha, která se díky našemu zařízení rozptyluje do okolí, snižuje vzdušnou vlhkost v místě mlžení a jeho okolí minimálně o 10 stupňů, což v úmorných letních vedrech jistě oceníte.

Mobilní mlhoviště na zahrady

Chcete se osvěžit, užívat si letní pohodu, příjemnou relaxaci a současně nejste příznivci budování a náročné údržby bazénů? Nechcete se zabývat chemií a být otrokem péče o jezírko?

Více

Dětské mlhoviště do škol a školek

 Tento produkt je vhodný zejména tam, kde se pohybují často děti a kde není z hygienických či praktických důvodů možné zřídit brouzdaliště a bazénky. 

Více

Pevná mlhoviště do městských částí, čtvrtí a návsí, do parků a veřejných zahrad

Do takto exponovaných míst nabízíme zařízení pevná, stabilní, která odolají náporu uživatelů po celé léto a zpříjemní tak horké dny.

Více

Naše mlhoviště

dvojlampa.jpg meda_uvod.jpg

Mobilní a dětská

Potřebujete mlhoviště, které lze snadno rozmontovat a přenést na jiné místo? Tady jste správně. Nabízíme vám sestavy, které zvládne osadit a nainstalovat každý.

Více

Pevná a stabilní

Vhodná náhrada kašen na náměstích, kde voda stojí a jejich udržování stojí nemalé finance a většinou není povoleno se zde vykoupat, nebo do veřejných zahrad a parků, kde si lidé mohou odpočinout při pikniku a současně se zchladit 

Více