OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

mlhoviště

Ochlazení bez mrazení

PEVNÁ MLHOVIŠTĚ DO MĚSTSKÝCH ČÁSTÍ, ČTVRTÍ A NÁVSÍ, DO PARKŮ A VEŘEJNÝCH ZAHRAD

Tam, kde osvícená zastupitelstva přicházejí na to, že při současných vlnách veder je fajn se osvěžit v rozpálených ulicích měst a vesnic, kde často chybí „zelený stín“ či jako vhodná náhrada kašen na náměstích, kde voda stojí a jejich udržování stojí nemalé finance a většinou není povoleno se zde vykoupat, nebo do veřejných zahrad a parků, kde si lidé mohou odpočinout při pikniku a současně se zchladit …tam všude se hodí naše mlhoviště.

Pevná mlhoviště

Do takto exponovaných míst nabízíme zařízení pevná, stabilní, která odolají náporu uživatelů po celé léto a zpříjemní tak horké dny.

Obsahem produktu je vše, co potřebujete k instalaci, včetně srozumitelného návodu. Vy si pořídíte pouze zahradní hadici, jejíž rozměr vám rádi poradíme a poté už stačí ji pouze připojit k mlhovišti. Vše je bezpečné, spoje jsou pevné, instalace jednoduchá a rychlá. Na hadici napojíte mlhoviště běžnou rychlospojkou, která je k dostání v každém zahradnickém či hobby centru, v prodejnách s nářadím. A pak už stačí jen pustit vodu….

Naše mlhoviště


meda_uvod.jpg

Mobilní a dětská

Potřebujete mlhoviště, které lze snadno rozmontovat a přenést na jiné místo? Tady jste správně. Nabízíme vám sestavy, které zvládne osadit a nainstalovat každý.

Více

Pevná

Vhodná náhrada kašen na náměstích, kde voda stojí a jejich udržování stojí nemalé finance a většinou není povoleno se zde vykoupat, nebo do veřejných zahrad a parků, kde si lidé mohou odpočinout při pikniku a současně se zchladit 

Více


Galerie mlhovišť